Řešení
pro firmy

Chcete svým zaměstnancům dopřát benefit, který se postará o jejich zdraví? Služba AnyCare jim zajistí rychlou a kvalitní péči 24 hodin denně, ať už jsou doma, nebo na dovolené.

S AnyCare budou mít zaměstnanci vždy po ruce lékaře, aniž by museli vážit cestu do ordinace a čekat hodiny v čekárně plné nemocných lidí. Zahájit léčbu tak mohou prakticky okamžitě. AnyCare navíc může využívat i celá rodina zaměstnance.

  • Zajistí zaměstnancům maximální pohodlí. Zaměstnanec s akutními nebo chronickými potížemi nemusí k lékaři osobně, ale svůj problém může řešit on-line. Z domova, kanceláře i dovolené.
  • Zaměstnanec nemusí ztrácet čas googlením symptomů. Jednoduše se sám vyšetří přístrojem TytoCare a výsledky odešle lékaři. Ten stanoví přesnou diagnózu a zahájí léčbu.
  • Zdravý zaměstnanec = výkonný a spokojený zaměstnanec. Investice do zdraví zaměstnanců je to nejlepší, co jim můžete nabídnout.
  • Tím, že AnyCare mohou využívat i ostatní členové rodiny, zároveň snížíte zaměstnancům stres. Díky této službě mohou zajistit rychlou lékařskou péči například svým dětem nebo rodičům.

Kontaktujte nás

Chcete se o službě AnyCare dozvědět více? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo na uvedených telefonních číslech.

Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů

Odebírejte náš newsletter

a buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách, nových článcích nebo zajímavých projektech

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.