Řešení pro
poskytovatele sociálních služeb

Sociální služby se v Česku potýkají s nedostatkem lékařů a jejich přetížeností. Služba AnyCare dokáže tento problém řešit a zajistit tak klientům rychlou a kvalitní péči 24 hodin denně.

My se postaráme o stoprocentně fungující technickou stránku, vy se můžete postarat o své klienty. Služba AnyCare umožňuje ještě intenzivnější kontakt klientů s ošetřujícím lékařem, a to i ve chvíli, kdy klientův stav vyžaduje okamžité vyšetření a kapacita lékaře je nedostačující.

  • Vyřeší problém s aktuální dostupností lékaře. Ten může rychle a plnohodnotně vyšetřit své pacienty, i když se kvůli vytíženosti nemůže dostavit osobně. 
  • Snižuje zátěž personálu. Díky AnyCare může personál klienta ihned vyšetřit a výsledky poslat lékaři, aniž by musel zařizovat převoz klienta na vyšetření.
  • Zachovává kvalitu zdravotní péče. Resp. ji ještě zvyšuje, protože respektuje zdravotní stav klientů a minimalizuje nutnost jejich převozu na vyšetření.
  • Umožňuje rychle a včas reagovat na aktuální zdravotní stav klienta. Zároveň umožňuje dlouhodobě sledovat i chronicky nemocné klienty.
  • Snižuje administrativní zátěž a nezahlcuje přetížený zdravotnický systém.
  • Dbá na dokonalé zabezpečení dat a velmi detailní zaškolení. 

Typy zařízení, pro které je služba AnyCare vhodná

Domov pro seniory

Domov se zvl. režimem

Domácí péče

Hospicová péče

Alzheimer

Domov pro osoby se ZP

Kontaktujte nás

Chcete se o službě AnyCare dozvědět více? Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo na uvedených telefonních číslech.

Musíte souhlasit se zpracováním osobních údajů

Odebírejte náš newsletter

a buďte mezi prvními, kdo se dozví o novinkách, nových článcích nebo zajímavých projektech

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.